Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2017.07.25
Pamatyk Lietuvoje saugomas teritorijas

Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras liepos 27 d. (ketvirtadienį) kviečia į renginių ciklo „Gamta po stogu” susitikimą. Renginio svečias – aktyvus keliautojas, kelionių portalo „pamatykLietuvoje.lt” sumanytojas Arvydas Dotas pristatys išsamų nacionalinių ir regioninių parkų lankytinų vietų žemėlapį.

Šiemet atnaujintame žemėlapyje pateikiami visų Lietuvos regioninių ir nacionalinių parkų lankytinų vietų duomenys. Be apžvalgos bokštų, pažintinių takų, gamtos objektų, piliakalnių ir kitų objektų, žemėlapyje pateikiamos ir poilsiaviečių koordinatės. Informaciją apie nacionalinių ir regioninių parkų lankytinas vietas galite rasti - https://pamatykLietuvoje.lt/parkai

Pasak keliautojo Arvydo Doto, planuojant išvyką su šeima ar draugais, ieškant įdomių vietų ar pažintinių takų, informaciją dažnai tenka rinkti iš kelių šaltinių. Tačiau dažniausiai susiduriama su problema, kad nėra konkretaus objekto tikslių koordinačių.
Planuodamas savo šeimos išvykas, su šiais sunkumais susidurdavo ir portalo pamatykLietuvoje.lt kūrėjas Arvydas Dotas. Noras pakeisti šią situaciją, padėti sau ir kitiems mėgstantiems keliauti tapo paskata www.pamatykLietuvoje.lt atsiradimui. Kasdien pildomame žemėlapyje - jau daugiau kaip 3000 mūsų krašto lankytinų objektų, išsamiai aprašytų, su nuotraukomis ir su pažymėta tikslia vieta žemėlapyje.

Susitikimo metu portalo „pamatykLietuvoje.lt” sumanytojas Arvydas Dotas papasakos apie kuriamą žemėlapį, apie ateities planus. Sužinosite, kodėl pamatykLietuvoje.lt žemėlapis yra nepamainomas pagalbininkas, keliaujant po Lietuvos saugomas teritorijas.

Arvydas ir jo šeima yra aktyvūs keliautojai, beveik visą laisvalaikį skiriantys naujų vietų lankymui ir Lietuvos pažinimui. Susitikimo metu jis pasidalins savo kelionių įspūdžiais, „sumedžiotais” kadrais, labiausiai jam ir jo šeimai patikusiomis vietomis, patirtais nuotykiais ir patarimais. Papasakos apie tai, kaip sekasi keliauti su mažais vaikais, juos kelionėje sudominti ir motyvuoti.

Jeigu mėgstate keliauti po gamtą, po saugomas teritorijas, pažinti mūsų krašto ypatingas lankytinas vietas, ateikite į renginį „Gamta po stogu”, kuris vyks liepos 27 d. (ketvirtadienį) 18 val. Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre (Antakalnio g. 25, Vilnius) - https://pamatyklietuvoje.lt/details/saugomu-teritoriju-nacionalinis-lankytoju-centras/3876) .


Informacija iš www.vstt.lt


Atgal


Sprendimas V studija | TVS