Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2013.08.20
Ornitologinio turizmo plėtra Nemuno deltos regioniniame parke

Nemuno deltos regioninio parko kraštovaizdį kuria vanduo, vešlios pievos, todėl čia gausu perinčių ir praskrendančių paukščių. Ornitologija – tai ne tik  pramoga, bet ir  kitokia laisvalaikio praleidimo forma, skirta ne tik pavieniams asmenims, bet ir visai šeimai. Asociacija „Pamario delta“ įgyvendino projektą „Žvejų iniciatyvų skatinimas ir gebėjimų pritaikymas rekreacijai ir turizmui“ mokymų tema „Ornitologinio turizmo organizavimo galimybės“, kurių metu  suteikta  žvejams, jų šeimos nariams,  rekreacine žvejyba užsiimantiems asmenims, vietos bendruomenėms žinių apie paukščių pažinimo galimybes, jų apsauga, stebėjimo įrangą. Mokymuose dalyvavo ir Nemuno deltos regioninio parko darbuotojai, kur ne tik išklausė įdomių ir naudingų paskaitų, bet ir diskutavo su dalyviais apie ornitologinio turizmo plėtrą parke.

      Parengė  vyr. specialistė Aurelija Jakštaitė            

  Kopija_i___Mokymai_Lankytoj___centre.JPG      Kopija_i___Praktiniai_mokymai_NDRP.JPG

         


Atgal


Sprendimas V studija | TVS