Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2013.09.16
Baidarių maratone daugiau dalyvių, daugiau maudynių, daugiau emocijų...

Prasidėjus gražiausiam rudens mėnesiui – rugsėjui, Nemuno deltos regioniniame parke vyko antrasis ir tradiciniu tampantis baidarių maratonas. Renginys buvo skirtas Nemuno deltos taurei laimėti. Renginyje dalyvavo 16 komandų iš Šilutės, Kupiškio bei Klaipėdos . Visus maratono dalyvius ir juos palaikančiuosius sveikino ir apdovanojo Nemuno deltos regioninio parko direktorius Vaidas Pavilonis bei Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė kartu su Dainora Laukevičiene. Geros nuotaikos nesugadino lietus ar prastas oras, šiais metais buvo palankesnis nei pernais, tiek organizatoriai, tiek dalyviai, tiek svečiai išvengėme oro staigmenų.

Antrąjį Nemuno deltos dviviečių baidarių maratoną laimėjo Aidas Pelešinas iš Klaipėdos, 18 kilometrų atstumą vienviete baidare įveikė per 1 val. 41 min. 48 s. kiti klaipėdiečiai dviviete baidare Kęstutis Vinčiauskas ir Artūras Daniusevičius nuo nugalėtojo atsiliko daugiau kaip 5 min. ir užėmė antrą vietą. Trečioji atiteko taip pat klaipėdiečių Sigito Tachtarovo ir Raido Egerto ekipažui. Lenktynių trasa driekėsi nuo Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centro Pakalnės ir Nemuno upėmis.

Šventes dalyviai buvo vaišinami žuviene, kurią virė 2012 metų žuvienės čempionato nugalėtojas rusniškis Algimantas Svitkinas, rūkyta šio krašto žuvimi bei kava, arbata ir saldumynais.

Laimėtojai buvo apdovanojami medaliais ir suvenyrais, kiekvienam dalyviui įteikta padėka už dalyvavimą baidarių maratone „Nemuno deltos taurė 2013“. Taip pat padėkos išdalintos ir mūsų maratono rėmėjams, todėl didelis Ačiū UAB „Šilutės būstas“, UAB „Šilutės polderiai“, UAB „Klasmann-deilmann Šilutė“, rusniškiams Simui Knapkiui ir Algimantui Svitkinui, taip pat Živilei ir Virgilijui Skirkevičiams, Daivai ir Raimondui Plikšniams. Dėkojame ir Vileikių užkardos vadui Mariui Mulskiui, kurio pagalba galėjome šventės dalyvius pavaišinti skania žuviene.

Daugiau nuotraukų iš baidarių maratono galite pamatyti galerijoje.

vyr. specialistė Jovita Stanionienė


Atgal


Sprendimas V studija | TVS