Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2014.01.07
Gražiausias naujos statybos etnografinis namas - Nemuno deltoje

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM organizavo konkursą „Gražiausi etnografiniai namai Lietuvos saugomose teritorijose“. Nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose buvo renkami etnografiškiausi namai, išlaikę mūsų krašto regionų - Aukštaitijos, Dzūkijos, Mažosios Lietuvos, Suvalkijos, Žemaitijos - tradicinės architektūros bruožus.

Nemuno deltos regioninio parko direkcija konkursui pasiūlė Kęstučio Demerecko sodybą. Komisija, sudaryta iš architektų ir etnokultūrologų, saugomų teritorijų specialistų, vertino namo fasado atitikimą  krašto tradicijai, pastato architektūrines detales ir puošybą, namo įsikomponavimą kraštovaizdyje ir kita.

Skirtingose kategorijose buvo išrinkti 3 laimėtojai. Galime pasidžiaugti, kad K. Demerecko etnografinis namas Rusnėje pripažintas kaip geriausias naujos statybos pavyzdys. Tad sveikiname nugalėtoją!

Daugiau apie konkursą galima rasti VSTT tinklalapyje.

P9239671.jpg


Atgal


Sprendimas V studija | TVS