Naujienos


Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų vasario 28 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.
2014.02.06
Pelkių dienos žygis

Nemuno deltos regioninio parko direkcija organizuoja pažintinį žygį į Aukštumalos telmologinį draustinį, kuriame jau nuo balandžio 1 dienos iki rugsėjo 1 dienos lankytis draudžiama, išskyrus pažintinį taką.

Tai visi žygeiviai renkasi vasario 7 d. (penktadienį) 11 val. Aukštumalos pažintinio tako pradžioje, kur startuos trijų valandų trukmės pažintinė ekologinė kelionė apie 7 km ilgio maršrutu. Pasirūpinkite užkandžiais, tinkama apranga ir avalyne.

Išvykos metu susipažinsite su aukštapelkės teritorijos išsidėstymu, augalija bei gyvunija. Žygio vedlys (ekologas) papasakos daug įdomių faktų apie šį Europos pelkėtyros lopšį, jo išskirtinį aukštapelkės kraštovaizdį su daugybe ežerėlių, bei padiskutuosime apie šios aukštapelkės naudą gamtai ir žmogui.

Maloniai prašome užsiregistruoti iki vasario 6 dienos el. paštu: info@nemunodelta.lt arba telefonu 8 652 93100.

Jūs tapsite pirmieji įsigiję originalius magnetinius Nemuno deltos regioninio parko lankytojų bilietus.
Bilieto kaina 3 Lt.


Žygio po Aukštumalos aukštapelkę maršrutas:

Aukstumal.jpg


Atgal


Sprendimas V studija | TVS