Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2014.04.02
Vėgėlių paauginti jaunikliai įžuvinti Nemuno deltos regioniniame parke

Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos žuvivaisos skyriaus Simno poskyrio žuvivaisos vyr. specialistas Algis Urbanavičius jau dukart sėkmingai atvežė maišus su deguonies prisotintu vandeniu. Jame plaukiojo pusantro milijono paaugintų vėgėlių jauniklių, kurie buvo įžuvinti į Nemuno deltos regioninio parko vandens telkinius stebint Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistams. Tai laukta dovana gamtos išteklių naudotojams. Meškeriotojams ši žinia pati mieliausia, nes vertingų, ypač plėšriųjų, žuvų ištekliai iš upių, ežerų jau ženkliai išsemti, o žvejų mėgėjų tik gausėja. Surinktos lėšos iš žvejų mėgėjų vis daugiau bus skiriamos žuvų ištekliams atkurti.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS