Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2014.05.05
Susitikimas su laivininkais

Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistai suorganizavo susitikimą su pamario krašto laivų savininkais. Tai pirmas tokio pobūdžio susitikimas į kurį susirinko nemažas būrys laivavedžių. 

Susitikimo metu buvo pristatytas ir aptartas LR aplinkos ministro 2014 m. balandžio 8 d. Nr. D1-338 įsakymas „Dėl aplinkosaugos sąlygų plaukioti vandens telkiniuose plaukiojimo priemonėmis ir vandens telkinių, kuriuose plaukiojimas tam tikromis plaukiojimo priemonėmis draudžiamas ar ribojamas, sąrašo patvirtinimo“.  Taip pat susirinkusieji pakviesti į pirmąjį laivų paradą Nemuno deltoje, kuris įvyks gegužės 24 d. 12 val. Uostadvario uoste. 

Vyr. specialistė Aurelija Jakštaitė


Atgal


Sprendimas V studija | TVS