Naujienos


Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų vasario 28 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.
2014.09.29
Turizmo dienos minėjimas

 Šiais metais Nemuno deltos regioninio parko direkcija kartu su Šilutės turizmo ir informacijos centru nutarė turizmo dieną paminėti surengdami šventę sau. 

  Sukvietė visus dirbančius turizmo ir kultūros plėtros srityje, į pažintinę kelionę po Rusnės salą, edukacinį kelią „Potvynio apsupty“. Šios kelionės tikslas – pažinti ne tik Rusnės salos kultūros paveldo objektus, vykdomas edukacines programas, bet pažinti vienas kitą, pabendrauti, pasidalinti patirtimi ir planuoti ateinančius darbus.

 Edukacinės kelionės dalyviai apsilankė Žuvininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Rusnės poskyryje, degustavo žuvies, išgirdo apie Pamario krašto tradicinių kurėnų statymą, sužinojo, kada pjaunamos nendrės ir kur jas galima panaudoti, mėgavosi ypatingomis arbatomis arbatų žolelių ir skanavo tradicinės žuvienės. O, kad kelionė neprailgtų vyko konkursas „Ką žinau apie Rusnės salą“. Visi teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti parko atributika.
       Vyr. specialistė Aurelija Jakštaitė


Atgal


Sprendimas V studija | TVS