Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2015.01.09
Žvejams mėgėjams nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžia žvejoti masalui naudojant žuvelę

Mėgėjų žvejybos taisyklių naujovės:
Nuo šiol už žvejybą draudžiamu laiku masalui naudojant žuvelę, taip pat už kiršlių, upėtakių, lašišų bei šlakių gaudymą natūralios kilmės masalais gresia griežtesnė atsakomybė.

Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės draudžia nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. žvejoti masalui naudojant žuvelę. Šis draudimas negalioja Kuršių mariose.

Taip siekiama apsaugoti lydekų išteklius, kurie, kaip rodo moksliniai tyrimai, daugelyje vandens telkinių yra nepakankami.

Žvejyba laikotarpiu nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. masalui naudojant žuvelę, taip pat kiršlių, upėtakių, lašišų bei šlakių gaudymas natūralios kilmės masalais laikomi žvejyba draudžiamu būdu. Už tai gali būti skiriama 115–289 Eur bauda kartu konfiskuojant pažeidimo padarymo įrankius ir priemones.

Aplinkosaugininkai primena, kad iki vasario 1 d. dar galima gaudyti lydekas naudojant dirbtinius masalus, tad tikrai neverta rizikuoti bandant jas suvilioti žuvele.

Aplinkos ministerijos informacija


Atgal


Sprendimas V studija | TVS