Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2016.02.19
Viktorina mokiniams "Pelkių diena" su geromis emocijomis

Kaip ir kiekvienais metais Nemuno deltos regioninio parko direkcija organizuoja viktoriną Šilutės rajono mokiniams"Pelkių diena" Nemuno deltoje, šiemet dalyvavo 4 komandos iš keturių mokyklų po 5 mokinius. Kiekviena komanda išsirinko komandos kapitoną, jiems direkcija dovanojo maikutes su deltos logotipu. Viktoriną sudarė 4 užduotys, 1-parašyk pavadinimą ką matai pavaizduotą paveiksle (buvo 10 atrinkta paveikslų iš Aukštumalos parodos (LIFE + projekto lėšomis padaryta), 2- atrinkti būdingus bruožus žemapelkei ir aukštapelkei, 3-"Žodi brangus", atspėk žodį iš lūpų, 4-žemėlapyje sužymėti 6 pelkes iš Nemuno deltos regioninio parko teritorijos. Susumavus balus 1 vietą laimėjo Kintų pagrindinės mokyklos komanda, 2 vietą - Usėnų pagrindinės mokyklos, 3 vietą - Rusnės pagrindinės mokyklos komanda ir padėkos raštą gavo prizines vietos nelaimėjusi komanda iš M. Jankaus pagrindinės mokyklos. 1 vietos laimėtojai gavo edukacinę programa Klasmann deilmann įmonėje, ši įmonė viktorinos kasmetinis rėmėjas, Ačiū generaliniam direktoriui K. Kaminskui, taip pat ir Lietuvos gamtos fondui, kuris vykdos Life+projektą AUKSTUMALA LIFE12 NAT/LT/000965, jų dėka viktorinos dalyviai ir mokytojai buvo vaišinami arbata, saldainiais, sausainiais bei saldžiomis dovanėlėmis.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS