Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2016.04.01
Parskrenda paukščiai – pasitikime juos potvynio zonoje !

Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus, neabejingus gamtai ir pasiilgusius pavasario, atvykti į renginį „Parskrenda paukščiai“, kuris vyks balandžio 2 d., Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre (Kuršmarių g. 13, Rusnė).

Nemuno delta – ypatinga, egzotiška vieta, turinti taip vadinąmąjį 5-ąjį sezoną – potvynį. Būtent jo metu stebimos didžiausios migruojančių paukščių sankaupos.

Renginys skirtas plačiąjai visuomenei – tiems, kurie gerai pažįsta paukščius, ir tiems, kurie neturi jokių įgūdžių paukščių stebėjimuose. Dalyvius planuojama skirstyti nedidelėmis grupelėmis – iki 10-15 žmonių, kuriuos lydės profesionalūs ornitologai su stebėjimams reikalinga įranga bei paukščių pažinimo vadovais. Dalyviai turės galimybę rinktis pageidaujamą stebėjimų laiką – 7:00, 10:00, 13:00 ir 16:00 val. Atkreipiame dėmesį, kad palankiausias paukščių stebėjimas yra ankstyvą rytą - tad trokštantiems pamatyti kuo daugiau, rekomenduojamos rytinės valandos. Į paukščių stebėjimo vietą vyksite savo transportu Į stebėjimus rekomenduojama vykti apsirengus akį nerėžiančios spalvos drabužiais – kad netrikdyt paukščių. Guminiai batai nėra būtini.

Nemuno deltos lankytojų centre turėsite galimybę aplankyti kelias parodas – apie žvejybą Pamaryje, Aukštumalės aukštapelkę ir paukščius. Taip pat veiks Kino teatras, kuriame bus demonstruojami filmai apie Nemuno deltos gamtą.


Dalyvio mokestis – 3 Eur.
Įsimeskite sumuštinių sau ir draugams! Mes vaišinsime Jus arbata.

REGISTRACIJA BŪTINA


Atgal


Sprendimas V studija | TVS