Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2016.04.04
Paukščių sugrįžtuvės įvyko

Prasidėjęs balandis netik atnešė pavasarišką šilumą, bet ir paskelbė apie paukščių sugrįžtuves. Balandžio 2 dieną, nuo ankstyvo ryto Nemuno deltos regioninio parko direkcijoje buriavosi visi besidomintys ornitologija ir Pamario gamta. Septintą ryto prasidėjusio renginio metu, beveik šimtas gamtos entuziastu išklausė pranešimus apie paukščių stebėjimo ypatumus, lankėsi ornitologiniame kino teatre o vėliau parko teritorijoje stebėjo migruojančių paukščių sankaupas. Paskutiniai paukščių sugrįžtuvių dalyviai parką paliko tik vakaro sutemoms artėjant. Nemuno deltos regioninio parko direkcija dėkoja visiems dalyvavusiems ir buvusiems ir sako didelį AČIŪ, Lietuvos ornitologų draugijai už suteiktą pagalbą šį renginį organizuojant.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS