Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2018.06.08
Nemuno deltos regioniniame parke apsilankė pelkių mylėtojai

Pirmąją vasaros dieną, Nemuno deltos regioninio parko direkcijoje lankėsi pelkių mylėtojai iš Vokietijos, Beveršteto miesto. Svečiams buvo papasakota regioninio parko įsikūrimo istorija, kalbėjome apie parko vertybes, svarbiausius parko objektus. Vienas iš jų, kuris labiausiai ir domino mūsų svečius - Aukštumalos aukštapelkė. Jiems buvo parodytas video klipas apie Aukštumalos pelkės atkūrimo darbus, pagal LIFE projektą "Aukštumalos pelkės atkūrimas Nemuno deltos regioniniame parke". 


Peržiūrėję filmuką padiskutavome apie projekto metu įvykdytas veiklas, apsikeitėme patirtimi. Svečius pakvietėmė į kiekvienas metais Nemuno deltos regioniniame parke vykdomą renginį - pelkių žygį, kurį rengiame Pasaulinės pelkių dienos proga, ji švenčiama Vasario 2 dieną. 

Apsilankę direkcijoje svečiai išskubėjo pažinti mūsų krašto iš arčiau, pamatyti savomis akimis garsiąją Aukštumalos pelkę. Džiaugiamės, jog galėjome pristatyti šią išskirtinę teritoriją ir tikimės, kad svečiai daugiau sužinoję apie regioninį parką, aplankys jį dar ne kartą.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS