Naujienos


Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų vasario 28 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.
2018.06.13
Juodmargis satyras - 2018 metų drugys

Kiekvienais metais Lietuvos entomologų draugija renka metų vabzdį ir tikisi visuomenės pagalbos atskleidžiant tam tikros rūšies gausumą ir paplitimą šalyje. Šiais metais tai drugys- juodmargis satyras. Prie stebėjimų gali prisidėti bet kas, tik nepamirškite pasiimti fotoaparato užfiksuoti savo stebėjimams. Detalesnė informacija pateikta Lietuvos entomologų internetinėje svetainėje adresu:


Kiekvienas stebėjimas yra labai svarbus! Juodmargiai satyrai yra laikomi retais imigrantais, todėl dairykitės šių nuostabių drugių savo pievose ir tapkite mokslinio projekto dalimi.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS