Naujienos


Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų vasario 28 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.
2018.08.24
Kino vakaras Nemuno deltos regioninio parko direkcijoje

Priešpaskutiniąją vasaros dieną, rugpjūčio 30-tąją (ketvirtadienį), Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia į filmų vakarą.

Ekrane pakviesime susipažinti su P. Abukevičiaus premijos lauretu, gamtininku Eugenijumi Drobeliu. Dokumentiniame filme iš ciklo "Lietuvos gamtininkai kūrėjai", susipažinsime su autoriaus kūryba ir jo kupinu nuotykių gyvenimu.
Ir pamatysime naujausią E. Drobelio filmą "Laukinės gamtos slėpiniai". Filme supažindinama su plačiais Bebros upės pelkynais Lenkijoje, Žuvinto ežero apylinkėmis, Čepkelių raistu, Dainavos ir Rūdninkų giriomis bei kitomis gamtiniu požiūriu išskirtinėmis Dainavos krašto vietovėmis.

Visus kviečiame į filmų peržiūrą.
Susitinkame
17:30 val. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos konferencijų salėje, Kuršmarių g. 13., Rusnėje.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS