Naujienos


Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų vasario 28 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.
2019.03.28
Mokiniai Lankytojų centre

Kovo 27 dieną Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre lankėsi Rusnės specialiosios mokyklos mokiniai. Praėjusios Žemės dienos proga žiūrėjome ornitologo Eugenijaus Drobelio sukurtą filmą „Laukinės gamtos slėpiniai“. Didelėse giriose ir sunkiai įžengiamuose pelkynuose vis dar galima surasti vietų, kur klesti žmogaus veiklos beveik nesudarkytas laukinės gamtos pasaulis. Mokiniai susipažino su plačiais Bebros upės pelkynais Lenkijoje, Žuvinto ežero apylinkėmis, Čepkelių raistu, Dainavos ir Rūdninkų giriomis ir kitomis gamtiniu požiūriu išskirtinėmis Lietuvos vietomis. Vėliau moksleiviai buvo supažindinti su Lankytojų centro ekspozicija – išbandė paukščio skrydį išmaniojoje kėdėje, spėliojo paukščių rūšis klausydamiesi jų giesmių. Galiausiai susipažinę su regioninio parko išskirtinėmis vertybėmis žaidėme specialiai tam sukurtą žaidimą – „keliavome“ po Nemuno deltos regioninį parką atsakinėdami į su šiuo kraštu susijusius klausimus. Išmokę ir detaliau susipažinę su sava teritorija susitarėme dar ne kartą susitikti.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS