Naujienos

Nemuno deltos regioninio parko direkcija informuoja, kad vadovaujantis ministrų kabineto nutarimu dėl karantino Lietuvoje įvedimo iki 2021 metų balandžio 30 dienos, klientus aptarnauja nuotoliniu būdu. Nemuno deltos regioninio parko direkcijos informacinis tel.nr. 865293100; el.paštas-info@nemunodelta.lt
Į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos specialistus prašome kreiptis jų tarnybiniais telefonais ar el.paštais nurodytais mūsų svetainėje.


2021.01.04
Žvejo atmintinė sausio pradžioje

2021 m. sausio 1-ąją dar negalios draudimas žvejoti masalui naudojant žuvelę. Nors pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles tai yra draudžiama (išskyrus žvejybą Kuršių mariose ir žvejybą žuvies gabalėliu) nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d., bet nustatyta išlyga, kad tuo atveju, kai pirmoji draudimo diena yra valstybinė šventė, draudimas įsigalioja kitą dieną po šventės. Kadangi sausio 1 d. yra valstybinė šventė, žvejoti masalui naudojant žuvelę draudžiama nuo sausio 2 d.

Sausio 1-ąją jau leidžiama žvejoti Taisyklių 2 priede išvardintuose upeliuose, galima gaudyti upėtakius ir sykus. Sykų žvejybai ir žvejybai Merkyje aukščiau Ožkelaičių tilto būtina įsigyti žvejo mėgėjo kortelę limituotai žvejybai.

Iki sausio 15 d. dar draudžiama gaudyti vėgėles, iki balandžio 1 d. – šamus.

Aplinkos ministerijos informacija.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS