Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2021.01.25
Tęsiama akcija ,,Pirk metinį lankytojų bilietą - remk saugomas teritorijas"

         Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiemet yra tęsiama Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vykdoma akcija: ,,Pirk metinį lankytojo bilietą – remk saugomą teritoriją“.

Norime priminti, kad visų minėtų valstybinių parkų lankytojo metinis bilietas kainuoja 20,00 Eu.

Vienerių metų visų minėtų valstybinių parkų šeimos lankytojo bilietas kainuoja 25,00 eurus (2 suaugusiems, 1-3 vaikams).

Šeimai ar asmeniui, įsigijusiam metinį saugomų teritorijų lankytojų bilietą, siūloma suteikti nemokama ekskursija ar edukacinis užsiėmimas, kurį galima būtų išnaudoti per visą bilieto galiojimo laiką, prieš tai suderinus su direkcija.

Nemuno deltos regioninio parko direkcijos lankytojų centras siūlo nemokamą edukacinį užsiėmimą ekspozicijų centre - ,,Pažink Nemuno deltos paukščius“, kur specialistas jums papasakos apie tik šiam krašte perinčius paukščius, jų buveines, apie būdingas šiai vietai retas bei nykstančias jų rūšis, apie jų ypatumus, kur jūs galėsite išbandyti interaktyvią kėdę ir pamatyti pamario kraštą iš paukščių skrydžio, susipažinti su įvairių paukščių balsais, išbandyti savo žinias žaidime ir sužinoti daug kitos įdomios informacijos.

Kitų nacionalinių bei regioninių parkų pasiūlymus rasite adresu:

https://vstt.lrv.lt/lt/nacionalinis-st-lankytoju-centras/metinis-lankytojo-bilietas

Savanoriškas bilieto įsigijimas išreikš lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos rekreacinės, lankomos vietos, atnaujinti informaciniai stendai, pažintiniai takai, kad stovyklavietėse nebūtų šiukšlių, kad būtų vykdoma švietėjiška gamtosauginė veikla – platinami lankstinukai, aprašomi gamtos maršrutai, vedamos gamtos pamokėles vaikams ir kt.

Primename, kad savanorišką lankytojo bilietą į nacionalinius ir regioninius parkus galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose, internetu www.tiketa.lt bei nemokamoje „Tiketa“ programėlėje (kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse) bei „Perlo“ terminaluose. Įsigijant bilietus „Perlo" terminaluose, taikomas papildomas 0,25 EUR aptarnavimo mokestis, o „Tiketa" tinkle - papildomas 0,20 EUR aptarnavimo mokestis. Taip pat lankytojo bilietai platinami nacionalinių ir regioninių parkų direkcijose, lankytojų centruose, aplinkosauginių, švietėjiškų renginių vietose, poilsiavietėse, stovyklavietėse, prie pažintinių takų, trasų ir kitur.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS