Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2021.07.15
Pasibaigė orientacinės žaidynės ,,Pagauk paukščio plunksną"

Šeštadienį  (š.m. liepos 10 d.) įvyko Nemuno deltos regioninio parko orientacinių žaidynių ,,Pagauk paukščio plunksną" baigiamoji šventė. Buvo užsiregistravusios keturios komandos, tačiau į finalą pateko  tik trys komandos: ,,Išradingieji baubliai", ,,Vėtrungės" ir ,,Žieduotosios nendrinukės". Komandos prie kavos puodelio dalinosi įspūdžiais, aptarė kokius sunkumus teko patirti, kokius iššūkius teko įveikti, sprendžiant tokias sudėtingas užduotis, kaip pereiti ,,Minijos" gatvę į kitą pusę, arba kaip surasti  pavagines kopas Nemuno deltoje ir daugelį kitų, tačiau labai džiaugėsi įgyta patirtimi, didesniu žinių bagažu apie mūsų parką. Komandų kapitonai, pasidžiaugė darniu savo komandos darbu ir puikiu laiko praleidimu kartu kiek neįprastomis sąlygomis, tokiomis, kaip sutinkant aušrą Aukštumalos aukštapelkės pažintiniame take ar keliaujant šiurpioje prietemoje Žalgirių pelkės pažintiniu taku iki šimtamečio ąžuolo -   gamtos paminklo rašytojui H.Zudermanui, ar vykdant kokią kitą smagią užduotį...

Komandos šventės metu sužaidė direkcijos pasiūlytą stalo, o jei tiksliau galima  būtų įvardinti, - didžiulį  grindų žaidimą, mėtė kauliuką ir su figūrėlėmis dar kartą aplankė žymiausias mūsų parko vietas. 

Žaidynių laimėtojas buvo nustatytas burtų keliu ir juo tapo ,,Žieduotosios nendrinukės". Komandai atiteko didysis žaidynių prizas - pasiplaukiojimas pramoginiu laivu  ,,Black Pearl" dešimčiai žmonių. Likusios komandos apdovanotos paguodos prizais.Visos šventės metu dalyvius lydėjo azartas ir šventiška nuotaika. O šventę užbaigėme direkcijos darbuotojų pagamintais pietumis - karštą dieną atsigaivinome šaltibarščiais, prikąsdami karštomis bulvėmis su kastiniu.

Dėkojame visiems dalyviams. Ir lauksime jūsų kituose mūsų žaidimuose.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS