Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2022.02.15
Trisdešimt nuostabių Nemuno deltos atspalvių

Šiemet sukanka 30 metų nuo regioninių parkų įkūrimo, todėl skelbiame nuotraukų konkursą 
,,Trisdešimt nuostabių Nemuno deltos atspalvių". 
Konkurse gali dalyvauti visi pageidaujantys, nes mes visi širdyje esame truputį ,,menininkai" - kiekvienas iš mūsų matome skirtingai grožį. Fotografuokite tai, kas jums atrodo įspūdinga Nemuno deltoje -  nepakartojamo grožio gamtos vaizdus, nesuvaldomas stichijas, autentišką architektūrą, įdomius augalus, įvairias žuvis, vabzdžius ar roplius. Bandykite pagauti su fotokamera čia perinčius bei parskridusius iš šiltų kraštų paukščius ar besislapstančius laukinius gyvūnus. 
Jūsų pačių darytas, labiausiai jums patikusias 1-3 nuotraukas jpg formatu siųskite iki 2022 m. kovo 13 d. (imtinai) el.p.: info@nemunodelta.lt  (šalia nurodykite koordinates, kurioje vietoje daryta nuotrauka). 
Bebundant pavasariui, gamtos grožis tik pradės skleistis, todėl galite atsiųsti įdomių, gražių nuotraukų ir iš praeities. Turbūt ne vienam būtų įdomu pamatyti, kaip atrodė Nemuno delta prieš 30 metų? Siųskite ir tokio senumo nuotraukas, jei tik atrasite jas savo albumuose.
Nuotraukos bus patalpintos Nemuno deltos Facebook'o paskyroje balsavimui iki 2022 m. kovo 25 d. 
O ,,Žemės dienos" proga 2022 m. kovo 25 d. nuotraukos, surinkusios daugiausiai balsų, šeimininkas bus skelbiamas konkurso nugalėtoju, kurio laukia prizas - siurprizas!!!
Dalyvaukite konkurse ir atraskite trisdešimt, o gal daug daugiau nepakartojamų Nemuno deltos atspalvių!

P.S. Atsiunčiant nuotraukas jus sutinkat, kad nuotraukos būtų panaudotos švietėjiškai Nemuno deltos regioninio parko direkcijos veiklai.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS