Naujienos

2016.04.01
Parskrenda paukščiai – pasitikime juos potvynio zonoje !

Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia visus, neabejingus gamtai ir pasiilgusius pavasario, atvykti į renginį „Parskrenda paukščiai“, kuris vyks balandžio 2 d., Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre (Kuršmarių g. 13, Rusnė).

Nemuno delta – ypatinga, egzotiška vieta, turinti taip vadinąmąjį 5-ąjį sezoną – potvynį. Būtent jo metu stebimos didžiausios migruojančių paukščių sankaupos.

Renginys skirtas plačiąjai visuomenei – tiems, kurie gerai pažįsta paukščius, ir tiems, kurie neturi jokių įgūdžių paukščių stebėjimuose. Dalyvius planuojama skirstyti nedidelėmis grupelėmis – iki 10-15 žmonių, kuriuos lydės profesionalūs ornitologai su stebėjimams reikalinga įranga bei paukščių pažinimo vadovais. Dalyviai turės galimybę rinktis pageidaujamą stebėjimų laiką – 7:00, 10:00, 13:00 ir 16:00 val. Atkreipiame dėmesį, kad palankiausias paukščių stebėjimas yra ankstyvą rytą - tad trokštantiems pamatyti kuo daugiau, rekomenduojamos rytinės valandos. Į paukščių stebėjimo vietą vyksite savo transportu Į stebėjimus rekomenduojama vykti apsirengus akį nerėžiančios spalvos drabužiais – kad netrikdyt paukščių. Guminiai batai nėra būtini.

Nemuno deltos lankytojų centre turėsite galimybę aplankyti kelias parodas – apie žvejybą Pamaryje, Aukštumalės aukštapelkę ir paukščius. Taip pat veiks Kino teatras, kuriame bus demonstruojami filmai apie Nemuno deltos gamtą.


Dalyvio mokestis – 3 Eur.
Įsimeskite sumuštinių sau ir draugams! Mes vaišinsime Jus arbata.

REGISTRACIJA BŪTINA


Atgal


Sprendimas V studija | TVS