Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt


2013.07.01
Nemuno deltos regioninio parko produkto ženklas

Nemuno deltos regioninio parko direkcija drauge su VšĮ „Baltijos aplinkos forumas“ įgyvendina projektą „Darnios Lietuvos saugomų teritorijų puoselėjimas“. Viena iš projekto veiklų yra Saugomos teritorijos produkto ženklo įdiegimas.

Nemuno_deltos_RP_jb.jpg Nemuno_deltos_RP_sp.jpg

Nemuno deltos regioninio parko produkto ženklas – tai vienas iš būdų skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Šis ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama, ar produktas pagamintas vietos gyventojo. Ženklo turėtojas pirmiausiai bus tas, kuris gyvena ar veiklą vykdo Nemuno deltos regioniniame parke, taip pat savo veikla nepažeidžia saugomų vertybių, turi etnografiniam regionui būdingus produktus, teikia naudą vietos bendruomenei. Tokiu būdu siekiama skatinti vietos ekonomiką, sudaryti palankesnes sąlygas gyventojams, skatinti partnerystę tarp vietos gyventojų ir Nemuno deltos regioninio parko direkcijos. Ženklas bus suteikiamas pagal pateiktas paraiškas ir įvertinus paraiškų teikėjų atitikimą nustatytiems kriterijams. Sprendimus dėl ženklo suteikimo priims Nemuno deltos regioninio parko direktoriaus patvirtinta taryba.

Paraiškos formą, ženklo suteikimo kriterijus ir kitus dokumentus galima atsisiųsti iš: http://www.nemunodelta.lt

Iškilus klausimams galite kreiptis telefonu ( 8 441) 75050, mob. tel. 8 64726719 arba el. paštu: j.dulkyte@nemunodelta.lt


Atgal


Sprendimas V studija | TVS