NaujienosNuo lapkričio 1 iki balandžio 1 draudžiama šamų žvejyba. Už bet kokiu būdu sugautus šamus grės bauda iki 300 eurų, žvejybos įrankiai, valtys ir kitos žvejybos priemonės bus konfiskuojami. Be to, pažeidėjas turės... plačiau»
Dalinamės Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija aktualia žvejams ir lankytojams: Violetine spalva žymimos pasienio ruožo ribos. Čia reikalinga turėti asmens tapatybę patvirtinanti... plačiau»
Susipažinkime - tai baltapetis jūrinis erelis (Haliaeetus pelagicus). Ši rūšis natūraliai gyvena tolimuosiuose rytuose. O Europoje šis paukštis retai stebimas ir tikėtina, kad tai iš nelaisvės pasprukę paukščiai.... plačiau»
Nemuno deltos regioninio parko organizuotose paukščių palydose šeštadienį buvo sulaukta daugiau nei šimto paukščių mylėtojų. Nuo pat ankstaus ryto, 7 valandos, prie Ventės rago švyturio... plačiau»
Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centre penktadienį vyko vidaus ekspozicijos atidarymo iškilmės.  Pagrindinė ekspozicijos tema – „Kur išsišakoja Nemunas“. Kaip žinia, visą... plačiau»
Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centras pagaliau turės ekspoziciją, kuria galės džiuginti savo lankytojus. Rugsėjo 28 dieną 16.00 val. kviečiame, visus norinčius... plačiau»


Sprendimas V studija | TVS