NaujienosŠiemet, Vasario 2, pasaulinė pelkių diena, sutapo su savaitgaliu, tad šią dieną paminėjome žygiu po Aukštumalos pelkę. Lietuva, kaip ir kitos prie Ramsaro konvencijos prisijungusios 168 valstybės, mini... plačiau»
Vasario 1 d. įsigalios draudimas iki balandžio 20 d. žvejoti lydekas. Jo tikslas – užtikrinti besirengiančių neršti ir neršiančių lydekų apsaugą, pagausinti jų išteklius. Šių žuvų negalima gaudyti visuose vandens... plačiau»
DĖMESIO visiems gamtos mylėtojams ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams! Vasario 2 dieną, tarptautinės pelkių dienos proga, organizuojame kasmetinį žygį po Aukštumalos aukštapelkę.Norintieji ne tik pasivaikščioti pažintiniu taku, bet ir paklampoti... plačiau»
Norintieji pasinaudoti ES parama išaugant vieną rečiausių migruojančių šlapių pievų paukščių, nykstančią  rūšį – meldines nendrinukes, paraiškas gali teikti iki 2019 m. vasario 28 d. Teikiantieji paraiškas... plačiau»
Sausio 24-tą dieną direkcijoje žiūrėsime M. Survilos filmą Sengirė. Kviečiame prisijungti ir pasimėgauti kartu. Pradžia 17:30.
Išleistas naujas leidinys apie Pelkių svarbos ir įvairiapusės teikiamos naudos populiarinimą. Nuoroda: --> https://bit.ly/2A1UgPd <--


Sprendimas V studija | TVS