Naujienos

Visus laiškus ir užklausimus siųsti Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijai - mlietuva@saugoma.lt

2014.03.24
Konkursų nugalėtojai

Šiais metais kovo 21 dieną Nemuno deltos regioninio parko direkciją organizavo net du konkursus – „Žemės diena Nemuno deltoje“ ir „Paukščių takas Nemuno deltoje“. Žemės dienos proga Šilutės rajono moksleiviai buvo kviečiami kurti įvairiausius plakatus, atitinkančius konkurso tematiką.  Mokiniai tarpusavyje rungėsi trijose grupėse: 1-4 kl., 5–7 kl., 8–10 kl. Pirmą kartą šiais metais įtraukėme ir mažiausius Šilutės rajono dalyvius, 1-4 klasių mokinukus. Direkcijos specialistai liko maloniai nustebinti mažųjų dalyvių gausumu bei darbelių kruopštumu.

1-4 kl. grupėje I vieta atiteko Juliui Stirbiui iš Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio. II vietą iškovojo Rusnės pagrindinės mokyklos atstovės Emilija Romankevičiūtė, Akvilė Rumšaitė ir Izabelė Šimašiūtė. III vietą užėmė Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio antrokų kolektyvinis darbas.

5-7 kl. grupėje nugalėtoja tapo Skirmantė Gruzdytė iš Pamario pagrindinės mokyklos. Emilijai Galovčenkaitei iš Rusnės pagrindinės mokyklos atiteko II vieta. III vieta skirta kitoms Rusnės pagrindinės mokyklos moksleivėms - Guodai Galovčenkaitei ir Elistai Ščerveninaitei.

8-9 kl. grupėje komisija nusprendė I vietą skirti Valentinui Siliui iš Rusnės pagrindinės mokyklos.

Tuo pačiu metu vyko ir geriausių inkilų konkursas „Paukščių takas Nemuno deltoje“, kurį organizavo Nemuno deltos regioninio parko direkcija kartu su Šilutės miškų urėdija ir Šilutės rajono savivaldybe. Konkurso organizatorių komisija vertindama darbus rėmėsi tokiais kriterijais kaip inkilų  kokybė,  inkilo apsauga nuo plėšrūnų, inkilo dizainas, meniški elementai ir kt.

Po ilgų ir sudėtingų svarstymų, komisija pirmąją vietą geriausio inkilo konkurse skyrė Sigitui Lukošiui iš Šilutės pirmosios gimnazijos. II vietą iškovojo tos pačios mokyklos atstovas Tautvydas Drukteinis. III vieta atiteko Kornelijai Vaičiakauskytei iš Juknaičių pagrindinės mokyklos.

Visus konkursų dalyvius ir laureatus Nemuno deltos regioninio parko direkcija šiltą penktadienio popietę pakvietė į baigiamąjį renginį Pakalnės kaime. Susirinkusieji aptarinėjo eksponuojamus inkilus bei plakatus, vaišinosi arbata ir skanumynais. Galiausiai buvo apdovanoti ir patys konkursų laureatai Nemuno deltos regioninio parko direkcijos bei Šilutės miškų urėdijos įsteigtais prizais.