Naujienos

2012.09.25
Pirmasis baidarių maratonas Nemuno deltos regioniniame parke

Rudeniui prasidėjus Nemuno deltos regioniniame parke vyko pirmasis baidarių maratonas. Renginys buvo skirtas Nemuno deltos reginio parko įsteigimo 20-mečiui paminėti ir Nemuno deltos taurei laimėti. Renginyje dalyvavo ir lietaus nepabijojo 12 komandų iš Kauno, Vilniaus, Rietavo, Plungės, Kupiškio ir Šilutės. Visus maratono dalyvius ir juos palaikančiuosius sveikino Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis.

Pirmąjį Nemuno deltos dviviečių baidarių maratoną laimėjo Žana Deveikienė ir Remigijus Dainius iš Kauno, apie 20 kilometrų atstumą įveikę per 2 val. 14 min. 50 s. Šilutiškiai Edgaras Ivanovas ir Aurimas Sokolovas nuo nugalėtojų atsiliko daugiau kaip 4 min. ir užėmė antrą vietą. Trečioji atiteko kauniečių Tomo ir Henriko Butkevičių ekipažui. Baidarių maratono rezultatus galite pamatyti čia. Lenktynių trasa driekėsi nuo Nemuno deltos regioninio parko lankytojų centro Pakalnės, Atmatos, Minijos ir Upaičio upėmis iki Uostadvario.

Pagrindinį prizą šio maratono pirmai vietai sukūrė rusniškis Raimondas Keterius. Laimėtojai buvo apdovanojami medaliais ir suvenyrais, kiekvienam dalyviui įteikta padėka už dalyvavimą baidarių maratone.

Šventes dalyvius žuviene ir daržovių koše vaišino Rusnės kaimo turizmo draugija.

Pirmąjį baidarių maratoną organizavo NDRP direkcija ir Rusnės kaimo turizmo draugija, kuri, vaišino šventės dalyvius žuviene ir daržovių koše.


Atgal


Sprendimas V studija | TVS