Naujienos

2015.08.17
Kasmetinis Nemuno deltos baidarių maratonas tampa vis gausesnis

Įpusėjus paskutiniam vasaros mėnesiui – rugpjūčiui, Nemuno deltos regioniniame parke įvyko ketvirtasis baidarių maratonas. Vasariškai karštas oras rugpjūčio 15 dieną į maratoną sukvietė dalyvių ir svečių iš Vilniaus, Rokiškio, Tauragės, Klaipėdos, Jonavos, Kauno, Kėdainių, Telšių ir Šilutės.


 Renginyje džiugu buvo matyti ketvirtą kartą dalyvaujančius ir ištikimiausius maratono dalyvius, taip pat daug senų ir prisijungusių pirmais metais dalyvių iš visos Lietuvos. Kaip ir kiekvienais metais renginys prasidėjo Nemuno deltos regioninio parko direktoriaus V. Pavilonio sveikinimu.
Šiemet, kaip ir praeitais metais, maratono dalyviai turėjo galimybę perplaukti tris parko upes, Pakalnės, Vorusnės ir Rusnaitės, taip pat pasigrožėti Kuršių marių bei pasigalynėti su bangomis.

Maratonas buvo skirstomas į tris laimėtojų grupes: mišrią, moterų ir vyrų. Iš viso mišrioje - 15 komandų, moterų – 4 komandos ir vyrų - 14 komandų ir 6 vienvietės baidarės bendrose grupėse. Mišrioje nugalėjo komanda "Burundukai" iš Kėdainių (G. Kilbauskas ir A. Skanienė), II- komanda "Sraigių invazija 4 stichijos" (T. Davidavičius ir K. Zabarauskaitė) iš Kauno ir III- komanda "Seni draugai" (A. Maciūnas ir D. Maciūnienė) iš Klaipėdos.
Moterų grupėje - I vietą iškovojo komada "Nendrelė" (A. Bagočiūnienė ir I. Dubavičiutė) Šilutė, 2014 metų baidarių maratone taip pat iškovojo I vietą, II vietą - "Yris2" (J. Tamulaitienė ir A. Tamulaitytė) Kaunas.
Vyrų komandoje I v. - "Jūra" (D. Kočiūnas ir Ž. Kuseliovas) iš Tauragės, II v. - "Good Boys" (E. Kulišas ir K. Pokvytis) iš Rusnės ir III v. - "Jovarai" (R. Kočiūnas ir A. Kočiūnas) iš Tauragės.
Pirmoms prizinėms vietoms įteiktos Nemuno deltos taurės „Nemuno deltos taurė 2015“ bei diplomai.

Maratono dalyviai ir svečiai buvo vaišinami saldžiomis vaišėmis, kava, arbata, vietoje virta gardžia žuviene. Tad Nemuno deltos regioninio parko direkcija dėkoja maratono rėmėjams UAB „Šilutės polderiai“, Ergolain UAB „Specus Šiauliai“, poilsio ir laisvalaikio centrui „Ventainė“, UAB „Šilutės būstas“, Degučių bendruomenei „Rytdiena“, Linui už laisvalaikio pramogą vaikams. Dėkojame ir už pagalbą organizuojant šį renginį VĮ Šilutės miškų urėdijai ir  UAB „Šilutės baidarių centrui“.

Daugiau nuotraukų iš renginio galima pamatyti mūsų FB paskyroje.

Vyr. specialistė Jovita Stanionienė


Atgal


Sprendimas V studija | TVS